TOPSTAV s.r.o.

ČASEM PROVĚŘENÁ KVALITA


O výstavbě:

Záměrem pro rok 2012 a následující je výstavba a prodej hrubých staveb rodinných domků na pozemcích, které v obci Hostěnice vlastní naše společnost. Na výstavbu je vydáno platné stavební povolení včetně nabytí právní moci.


Lokalita

Obec Hostěnice se rozprostírá na rozloze cca 2000 ha v lesnatém SV výběžku okresu Brno-venkov. V západní části zasahuje do katastru obce chráněná krajinná oblast "Moravský Kras".
Obcí protéká "Hostěnický potok" na jehož toku se nacházejí tři rybníky. Maximální nadmořská výška se pohybuje kolem 530 m n. m.
Celý katastr je z hlediska rekreačního a turistického velmi atraktivní. V roce 1981 byla správou CHKO Moravský Kras otevřena naučná stezka "Říčky", jejíž součástí je i "Hostěnické propadání".


Dispozice RD

Rodinný dům o zastavěné ploše 150 m2 je určen k trvalému bydlení, nachází se v lokalitě Pod Silnicí a je napojen na technickou infrastrukturu – elektro, plyn, voda, kanalizace.
Bude stát na pozemcích o velikosti cca 650 m2 jako nepodsklepený, s obytným podkrovím. Moderní architektonické řešení a dispozice s garáží a zahradou jsou uzpůsobeny komfortnímu využití nemovitosti s výhledem do volného prostranstí na louku a les.
1. NP je tvořeno garáží, technickou místnosti, šatnou, WC, koupelnou, pokojem, obývacím pokojem s kuchyní a předsíní.
2. NP je tvořeno galerií, dvěma pokoji , dvěma koupelnami a pokojem se šatnou

Koupě hrubé stavby umožňuje kupujícímu následnou volbu variantních řešení řemesel a materiálů, volbu druhu a způsobu vytápění, elektroinstalace a volbu materiálů od standardních po luxusní.


Cena a financování

Cena hrubé stavby včetně pozemku činí 2 990 000.- Kč.
Realizace a následný prodej nemovitosti bude realizována na základě smlouvy o výstavbě a smlouvě o smlouvě budoucí o převodu nemovitosti. Kupující hradí cenu pozemku a cenu hrubé stavby po etapách.

0 Firma

TOPSTAV s.r.o. je stavební společnost, která se zabývá prováděním silničních a ...

více

1 Činnost

Společnost je držitelem průkazu způsobilosti pro následující činnosti : zemní práce, ...

více

Image 3 Reference

Realizované projekty v předešlých letech

více

4 Fotogalerie

Fotografická dokumentace realizovaných projektů ...

více

5 Kontakty

TOPSTAV s.r.o., U Svitavy 1077/2, 618 00 Brno

více

Copyright © 2012 Topstav s.r.o. | aktualizace